Dominante meesteressen | SM-Kinky

Naar profiel
Extra informatie:

Geplaatst door : Jenice&Cyntia

Dominante meesteressen

Utrecht, Netherlands
Omschrijving : . Dag slaafjes en slavinnetjes.

Wij zijn Honey en Bonny
Wij zijn twee Nederlandse meesteressen van 34 jaar jong.
Ontvangen doen wij op afspraak in een professionele sm studio of bij jou thuis.
De studio is uitgerust met alle (on) gemakken voor een 'boeiende' sessie. Iedereen is welkom bij ons. Enige voorwaarde is dat je netjes en beleefd bent en gehoorzaamd.
wij ontvangen dus mannen, vrouwen en x.
Bij ons kan je terecht voor alle facetten van A t/m Z.
Geen fantasie is ons te gek. Van soft en teasen. Denk hierbij aan bijvoorbeeld (prostaat) massage met handmatig hp, (intiem) scheren tot en met harde en extreme sessies. Denk hierbij aan strap-on, asbak, full toilet (gevend).
wij zijn in het bezit van een mannelijke slaaf van Nederlandse afkomst van 40 jaar. Kaal, getatoeëerd en gepierced (ook intiem). Hij is versa bi en taboeloos. Alles is mogelijk met hem wat vooraf is afgesproken. Het is ook mogelijk om hem te geven en te misbruiken onder onze leiding. Dus wil je zelf niet onder handen genomen worden maar hem aanpakken, dan is dat ook mogelijk. Ook is hij als sissi beschikbaar. Wel eens gedroomd om een andere slaaf in zijn bek te spuiten? Of misschien wel hem in zijn bek te pissen of te poepen? Dit is je kans.
Het uurtarief is 250 per uur.
Twee uur is 400.
Of je alleen met de meesteressen wilt of samen met de andere slaaf. Maakt geen verschil in tarief.
Graag een dag van te voren reserveren met je wensen. wij zijn er niet om je af te straffen en alleen voor ons genot. wij willen jou fantasieën werkelijkheid laten worden. Daar genieten wij van. Daarom hebben wij ook geen taboes. Intiem met de meesteressen is niet mogelijk. Met de andere slaaf uiteraard wel.

Zien we je snel.

Aangeboden

bdsmkinkyextreemmeesteresstrap onslaafslavin

Stuur mij een bericht





Jenice&Cyntia

. Dag slaafjes en slavinnetjes. Wij zijn Honey en Bonny Wij zijn twee Nederlandse meesteressen van 34 jaar jong. Ontvangen doen wij op afspraak in een professionele sm studio of bij jou thuis. De studio is uitgerust met alle (on) gemakken voor een 'boeiende' sessie. Iedereen is welkom bij ons. Enige voorwaarde is dat je netjes en beleefd bent en gehoorzaamd. wij ontvangen dus mannen, vrouwen en x. Bij ons kan je terecht voor alle facetten van A t/m Z. Geen fantasie is ons te gek. Van soft en teasen. Denk hierbij aan bijvoorbeeld (prostaat) massage met handmatig hp, (intiem) scheren tot en met harde en extreme sessies. Denk hierbij aan strap-on, asbak, full toilet (gevend). wij zijn in het bezit van een mannelijke slaaf van Nederlandse afkomst van 40 jaar. Kaal, getatoeëerd en gepierced (ook intiem). Hij is versa bi en taboeloos. Alles is mogelijk met hem wat vooraf is afgesproken. Het is ook mogelijk om hem te geven en te misbruiken onder onze leiding. Dus wil je zelf niet onder handen genomen worden maar hem aanpakken, dan is dat ook mogelijk. Ook is hij als sissi beschikbaar. Wel eens gedroomd om een andere slaaf in zijn bek te spuiten? Of misschien wel hem in zijn bek te pissen of te poepen? Dit is je kans. Het uurtarief is 250 per uur. Twee uur is 400. Of je alleen met de meesteressen wilt of samen met de andere slaaf. Maakt geen verschil in tarief. Graag een dag van te voren reserveren met je wensen. wij zijn er niet om je af te straffen en alleen voor ons genot. wij willen jou fantasieën werkelijkheid laten worden. Daar genieten wij van. Daarom hebben wij ook geen taboes. Intiem met de meesteressen is niet mogelijk. Met de andere slaaf uiteraard wel. Zien we je snel.




Escort
45 Munten
Omschrijving : Ontdek de luxe van deze zwarte buttplug, verfraaid met een schitterend ‘diamanten’ detail. Nieuw en ongebruikt, speciaal



Meer informatie
Escort
100 Munten

TOY

Categorie : Product
Omschrijving : A nice pink dildo , he suffered some little injuries as I used it a looot. But is good, also working. Hahah..And..of course



Meer informatie
Escort
15 Munten

Gedragen slipje

Categorie : Product
Omschrijving : Vertel me je wensen en ik stuur je een prachtig gedragen slipje...



Meer informatie
Escort
40 Munten
Omschrijving : Laat je verleiden door deze grijze body met gedurfd bandwerk – een combinatie van uitdaging en sensuele verleiding. Het ged



Meer informatie
Escort
60 Munten
Omschrijving : Laat je fantasieën tot leven komen met deze prachtige tail plug, nieuw en ongebruikt. Jij beslist hoe ik dit speelse accesso



Meer informatie
Escort
45 Munten
Omschrijving : Beleef de sensuele verleiding van dit zwarte open cup en kruis setje – gedragen speciaal voor jou. Jij bepaalt of je het se



Meer informatie
Chatten

Een snellere manier om berichten te verzenden

Volg een escort en neem deel aan het gesprek met de beste prostituees in Nederland en België

Probeer het nu